Drut spawalniczy

Drut spawalniczy to jeden z materiałów niezbędnych w pracach spawalniczych metodą TIG oraz MIG/MAG.

Nasza bogata oferta obejmuje druty lite i proszkowe marki Metalweld, Lincoln Electric, Esab i inne przeznaczone do wykonywania różnego typu spawów, umożliwiające uzyskanie wysokiej jakości spoiny, o doskonałych parametrach i właściwościach uzależnionych od konkretnych potrzeb - np. odpornej na korozję, wytrzymałej, odpornej na naprężenia mechaniczne, utlenianie itd.

W naszej ofercie można znaleźć druty o uniwersalnych oraz specjalistycznych zastosowaniach m. in. do spawania zbiorników, kotłów, konstrukcji stalowych, rurociągów, armatury, maszyn, stali okrętowych, spawania stali jednogatunkowych, kutych, odlewanych, różnoimiennych, sprężystych, trudno spawalnych oraz do napawania.

Drut spawalniczy wykorzystywany jest w różnych gałęziach przemysłu, np. w przemyśle mineralnym, cementowym, węglowym, stalowym, celulozowym, chemiczno-farmaceutycznym, spożywczym.

Proponujemy:

  • Druty TIG do spawania stali niskostopowych, odpornych na pełzanie i wysokostopowych
  • Druty MIG/MAG do spawania stali nisko-, średnio- i wysokostopowych
  • Druty rdzeniowe do napawania
  • Druty do spawania aluminium i stopów aluminium

Asortyment firmy Spaw obejmuje sprawdzone produkty charakteryzujące się niezawodnością, wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i spełniające najwyższe wymagania, jeśli chodzi o jakość i solidność.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta drutów spawalniczych skutecznie odpowiadała na aktualne potrzeby rynku. Naszym atutem jest szeroka gama produktów, konkurencyjne ceny oraz kompleksowa obsługa – zajmujemy się nie tylko sprzedażą urządzeń i materiałów spawalniczych, ale również ich wypożyczaniem i profesjonalnym serwisem na Śląsku. Zapraszamy do współpracy!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies.

SPAW Technika Spawalnicza Wszystkie prawa zastrzeżone.