Elektrody

W bogatym asortymencie Przedsiębiorstwa Spaw ważne miejsce zajmują profesjonalne materiały spawalnicze w postaci niezawodnych elektrod, pochodzących od renomowanych producentów: Metalweld, Esab, Lincoln Electric i innych.

Posiadamy w ofercie zarówno elektrody otulone, jak i nietopliwe o wszechstronnych zastosowaniach w przemyśle – np. stoczniowym, energetycznym, kolejowym czy budowlanym.

Spawanie z użyciem elektrod otulonych należy do najpopularniejszych metod spawalniczych. Stabilny łuk elektryczny powoduje, że spawanie elektrodą tego typu jest stosunkowo łatwe i nie wymaga dużego doświadczenia spawalniczego.

Proponowane elektrody mają doskonałe właściwości spawalnicze, nadają się do spawania we wszystkich pozycjach, charakteryzują się wysoką wydajnością, pozwalając uzyskać wysoką jakość, wytrzymałość, odporność, gładkość i czystość spoiny.

Proponujemy elektrody uniwersalne oraz o specjalistycznych zastosowaniach w różnego rodzaju pracach montażowych i remontowych, przeznaczone m.in. do spawania przetopów rurowych, konstrukcji stalowych, zbiorników, cystern, konstrukcji okrętowych, taboru kolejowego, wykonywania spoin pachwinowych, napawania różnego rodzaju elementów (sprzęt do prac ziemnych, młotki kruszarek, łopaty, części koparek, koła zębate, przenośniki ślimakowe itd.).

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór elektrod o doskonałych własnościach mechanicznych i różnych typach otuliny, w tym:

  • Elektrody do stali niskostopowych i niestopowych - rutylowe i rutylowo-celulozowe, zasadowe, celulozowe
  • Elektrody do stali średniostopowych - drobnoziarnistych, żarooodpornych, odpornych na pełzanie
  • Elektrody do stali wysokostopowych - ferrytycznych, austenitycznych, żarowytrzymałych oraz do zadań specjalnych
  • Elektrody do napawania stali narzędziowych pracujących na gorąco
  • Elektrody do napawania, odporne na duże ścieranie
  • Elektrody do napawania wysoko manganowe
  • Elektrody do żeliwa, stopów miedzi, stopów aluminium

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies.

SPAW Technika Spawalnicza Wszystkie prawa zastrzeżone.