Naprawa spawarek inwertorowych na Śląsku

Serwis SPAW – kontakt

tel. 669 233 217

Serwis spawarek

Serwis urządzeń spawalniczych firmy SPAW obejmuje naprawę urządzeń spawalniczych (w tym naprawę spawarek inwertorowych) w terminach gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Serwis spawarek wszystkich typów oferujemy mieszkańcom Tych, Katowic oraz całego Śląska.

Serwis pracuje z wykorzystaniem nowoczesnego oprzyrządowania do kontroli urządzeń oraz zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. O wysokich kompetencjach naszego zespołu decyduje doskonała znajomość branży oraz wieloletnia praktyka. Obsługą serwisową obejmujemy wszystkie urządzenia spawalnicze, kupione zarówno w naszej firmie, jak i w innych miejscach. Potrafimy pomóc w naprawie każdego urządzenia spawalniczego.

Jesteśmy fachowcami w branży spawalniczej. Skutecznie diagnozujemy problemy i rozwiązujemy je. Dbamy o wywiązywanie się z uzgodnionych terminów. Usługi naprawy techniki spawalniczej realizujemy z najwyższym zaangażowaniem, rzetelnie i odpowiedzialnie. W razie potrzeby możemy sami odebrać urządzenie od Klienta. Na nasze usługi serwisowe udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm:

  • Lincoln Electric
  • Bester
  • Esab
  • Ozas
  • Selco
  • Zaso

Przeglądy okresowe urządzeń spawalniczych oraz modernizacja stanowisk spawalniczych również wykonywane są przez serwis SPAW.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies.

SPAW Technika Spawalnicza Wszystkie prawa zastrzeżone.