Serwis spawarek — doświadczona kadra ekspertów

Serwis spawarek wymaga zarówno zastosowania zaawansowanej technologii, jak i obsługi doświadczonej kadry ekspertów. Dzięki temu, że zapewniamy oba te elementy, naprawiamy każdy sprzęt. Zapraszamy!

Oferta

Serwis spawarek obejmuje naprawę sprzętu spawalniczego (w tym naprawę spawarek inwertorowych) w terminach gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

Serwis pracuje z wykorzystaniem nowoczesnego oprzyrządowania do kontroli urządzeń oraz zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. O wysokich kompetencjach naszego zespołu decydują doskonała znajomość branży oraz wieloletnia praktyka. Obsługą serwisową obejmujemy wszystkie urządzenia spawalnicze, kupione zarówno w naszej firmie, jak i w innych miejscach. Potrafimy pomóc w naprawie każdego urządzenia spawalniczego.


Jesteśmy fachowcami w branży spawalniczej. Skutecznie diagnozujemy problem i go rozwiązujemy. Dbamy o wywiązywanie się z uzgodnionych terminów. Usługi naprawy techniki spawalniczej realizujemy z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu wyłapujemy nawet drobne usterki, które zakłócały pracę urządzenia.  W razie potrzeby sami odbieramy urządzenie od klienta. Na usługi serwisowe udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Spawarki inwertorowe i inne akcesoria spawalnicze naprawiamy na terenie Tych, Katowic oraz całego Śląska.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm:

  • Lincoln Electric
  • Bester
  • Esab
  • Ozas
  • Selco
  • Zaso

Wykonujemy również przeglądy okresowe urządzeń spawalniczych oraz modernizację stanowisk spawalniczych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies.

MS SPAW Wszystkie prawa zastrzeżone.