Spawarki inwertorowe

Posiadamy w ofercie wysokiej klasy spawarki inwertorowe, charakteryzujące się solidną konstrukcją oraz wysoką wytrzymałością. Nowoczesna technologia inwertorowa, oparta na przetwarzaniu częstotliwości pobieranego prądu, pozwala wykorzystać urządzenie do spawania metodą TIG oraz MMA, zapewniając bardzo wysoką jakość spawu.

Szeroki zakres prac oraz doskonałe właściwości łuku spawalniczego to argumenty przemawiające za spawarkami inwertorowymi, mającymi liczne profesjonalne i półprofesjonalne zastosowania, m. in. w różnego rodzaju naprawach, remontach i produkcji.

Oferowane spawarki to najnowocześniejsze na rynku, łatwe w obsłudze modele, wyposażone w wygodny panel sterowania oraz liczne funkcje i udogodnienia zwiększające komfort pracy i bezpieczeństwo eksploatacji. Doskonale sprawdzają się do spawania wszystkich metali, stali, aluminium, żeliwa. Dzięki przystosowaniu do zasilania z agregatu spawarek można używać w terenie. Dodatkowym atutem są niewielkie gabaryty i mała waga urządzeń.

W ofercie posiadamy nowoczesne spawarki inwertorowe renomowanych producentów takich jak: Lincoln Electric, Bester, Esab, Kempii i inne zapewniające jakościowe i wydajne spawanie.

Jako firma z dużym doświadczeniem i wiedzą na temat spawalnictwa oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą również wypożyczalnię i serwis spawarek na Śląsku. W razie pytań i wątpliwości służymy radą.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies.

SPAW Technika Spawalnicza Wszystkie prawa zastrzeżone.