Spawarki inwertorowe

Spawarki inwertorowe z naszej oferty charakteryzują się solidną konstrukcją oraz wysoką wytrzymałością. Nowoczesna technologia inwertorowa, oparta na przetwarzaniu częstotliwości pobieranego prądu, pozwala wykorzystać urządzenie do spawania metodą TIG oraz MMA, zapewniając bardzo wysoką jakość spawu. Doceni je każdy, kto będzie pracował z ich pomocą.

Spawarki inwertorowe przydatne są do szerokiego zakresu prac oraz mają doskonałe właściwości łuku spawalniczego. Profesjonaliści oraz osoby używające spawarek inwertorowych okazjonalnie docenią wielość ich zastosowań i efekty pracy, uzyskane dzięki ich wykorzystaniu. Naprawy, remonty, produkcja i wiele więcej — ten rodzaj spawarek sprawdza się w większości sytuacji.

Oferowane przez nas spawarki to najnowocześniejsze urządzenia tego typu na rynku. Łatwe w obsłudze modele, wyposażone w wygodny panel sterowania oraz liczne funkcje i udogodnienia zwiększające komfort pracy i bezpieczeństwo eksploatacji, szybko staną się ulubionym narzędziem. Doskonale sprawdzają się do spawania wszystkich metali, stali, aluminium i żeliwa. Spawarek inwertorowych można używać w terenie, dzięki ich przystosowaniu do zasilania z agregatu. Dodatkowym atutem są niewielkie gabaryty i mała waga urządzeń.

W ofercie posiadamy nowoczesne spawarki inwertorowe renomowanych producentów, takich jak: Lincoln Electric, Bester, Esab, Kempii i inne, zapewniające wysokojakościowe i wydajne spawanie.

SPAW, jako firma z dużym doświadczeniem i wiedzą na temat spawalnictwa, oferuje kompleksową obsługę, obejmującą również wypożyczalnię i serwis spawarek na Śląsku. W razie pytań i wątpliwości służymy radą.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies.

SPAW Technika Spawalnicza Wszystkie prawa zastrzeżone.