Spaw Technika Spawalnicza – współpraca

Kompetencje, profesjonalizm, wysoka jakość… to fundamenty naszej działalności.

Polityka SPAW TECHNIKA SPAWALNICZA z Tych realizowana w ramach Systemu Zarządzania Jakością wynika z długofalowej strategii rozwoju firmy, której nadrzędnym celem jest zdobycie szacunku i uznania Klientów.

NASZĄ MISJĄ JEST:

„Dążenie do wysokiej jakości i efektywności we wszystkim co robimy, a podstawą naszych działań jest troska o Klienta oraz rozwój naszej Firmy.”
Wypełnianie naszej misji oraz celów jest wspierane poprzez:

CELE STRATEGICZNE:

  • zapewnienie Klientom maksymalnych korzyści poprzez kompleksowość oferty i dostosowanie jej do specyficznych potrzeb,
  • stałe dostosowywanie oferowanych wyrobów i usług do oczekiwań Klientów i warunków rynkowych,
  • ciągłe podwyższanie kwalifikacji i umiejętności naszych pracowników poprzez efektywny system szkoleń, zapewnienie im komfortu pracy oraz możliwości samorealizacji i rozwoju.

CELE OPERACYJNE:

  • oferowanie Klientom wyrobów i usług opartych na nowoczesnych technologiach oraz charakteryzujących się wysokim poziomem bezpieczeństwa,
  • terminowa realizacja zadań,
  • współpraca ze sprawdzonymi dostawcami będącymi w stanie sprostać naszym bieżącym i przyszłym wymaganiom odnośnie jakości i terminów realizacji,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera handlowego.
  • serwis spawarek na wysokim poziomie.

Na każdym pracowniku firmy SPAW TECHNIKA SPAWALNICZA z Tych niezależnie od jego miejsca pracy i stanowiska spoczywa obowiązek znajomości i zrozumienia wymagań jakościowych, odpowiedzialności za zapewnienie odpowiedniej jakości wyrobów firmy co przyczyni się do osiągnięcia celów i zadań oraz realizacji jej polityki.

Musimy rozumieć i akceptować wymagania odbiorców oraz działać w poczuciu pełnej odpowiedzialności za wykonaną pracę w celu spełnienia postawionych wymagań.
Tylko przy takim zrozumieniu polityki jakości pozyskamy zaufanie klientów z Tych, Katowic oraz całego Śląska do naszej firmy, a każda kolejna dostawa naszych produktów czy usług będzie stanowić pozytywną rekomendację dla naszej firmy i impuls do dalszej współpracy.”

Właściciel

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies.

SPAW Technika Spawalnicza Wszystkie prawa zastrzeżone.